Aktuálne informácie

vložil: Miloslav Mucha

Pozývame Vás na vzdelávacie podujatie – Otvorenie interaktívnej experimentálnej záhrady pre verejnosť, ktoré sa uskutoční v sobotu 5.10.2019, v priestoroch Interaktívnej Experimentálnej záhrady Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva na Tulipánovej 7 v Nitre.

vložil: Miloslav Mucha

Dňa 12. septembra 2019 sa v priestoroch katedier FZKI na Hospodárskej ulici pod Zoborom uskutočnil Športový deň zamestnancov Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva, čím sa obnovila tradícia športového dňa na FZKI.

vložil: Miloslav Mucha

Dekan FZKI SPU v Nitre oznamuje, že dňa 03.10. o 09:00h v Pavilóne záhradnej architektúry FZKI, Tulipánová 7 v Nitre, v posluchárni TD-01 prednesie habilitačnú prednášku Ing. Ján Čimo, PhD., 29.10. o 09:00h v Pavilóne záhradnej architektúry FZKI, Tulipánová 7 v Nitre, v posluchárni TD-01 prednesie habilitačnú prednášku Ing. Dagmar Hillová, PhD., 29.10. o 13:00h v Pavilóne záhradnej architektúry FZKI, Tulipánová 7 v Nitre, v posluchárni TD-01 prednesie habilitačnú prednášku Ing. Miroslav Šlosár, PhD.

vložil: Miloslav Mucha

Dekan Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre oznamuje, že dňa 02. októbra o 08:30h v Pavilóne záhradnej architektúry FZKI, Tulipánová 7 v Nitre, v posluchárni TD-01 prednesie inauguračnú prednášku doc. Ing. Viliam Bárek, CSc., o 10:30h v Pavilóne záhradnej architektúry FZKI, Tulipánová 7 v Nitre, v posluchárni TD-01 prednesie inauguračnú prednášku doc. Ing. Ľuboš Jurík, PhD.

vložil: Miloslav Mucha

Fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva je spoluorganizátorom konferencie SLOVENSKÉ VINOHRADNÍCKE OBCE 2019 - trendy, stratégie a možnosti rozvoja v slovenských vinohradníckych obciach, ktorá sa uskutoční 24. a 25. októbra 2019 v Kongresovom centere SPU. Záštitu nad podujatím prevzala rektorka SPU v Nitre doc. Ing. Klaudia Halászová, PhD.