Aktuálne informácie

vložil: Miloslav Mucha

Fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva je spoluorganizátorom konferencie SLOVENSKÉ VINOHRADNÍCKE OBCE 2019 - trendy, stratégie a možnosti rozvoja v slovenských vinohradníckych obciach, ktorá sa uskutoční 24. a 25. októbra 2019 v Kongresovom centere SPU. Záštitu nad podujatím prevzala rektorka SPU v Nitre doc. Ing. Klaudia Halászová, PhD.

vložil: Miloslav Mucha

Výrazné zmeny a obmedzenia súvisiace s rekonštrukciou Univerzitného mosta v Nitre začnú platiť od stredy 28.8.2019, odkedy budú uzatvorené jazdné pruhy pre motorové vozidlá vedúce od Chrenovej do centra mesta. Uzatvorenie ľavej polovice mosta (zo strany UKF) bude trvať asi 3 mesiace. Na toto obdobie sa vytvorí dopravný okruh smerom na sídlisko Chrenová, ktorý povedie cez Univerzitný most – ul. Slančíková – Chrenovský most – Wilsonovo nábrežie.

vložil: Miloslav Mucha

Športový deň zamestnancov Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva sa uskutoční 12.septembra 2019, na Hospodárskej 7 v Nitre. Oficiálne otvorenie podujatia o 12.00 hod. Zaujímavé športové disciplíny - bedminton, šípky, golf, kolky a iné športové aktivity.

vložil: Miloslav Mucha

Výberová prednáška, 15.08.2019 o 10:00, FZKI, Hospodárska 7, Katedra krajinného plánovania a pozemkových úprav (učebňa ZP-S1). Prednášajúca: Prof. Wayne Meyer

vložil: Miloslav Mucha

Výberová prednáška, 13.08.2019 o 10:00, FZKI, Hospodárska 7, Katedra krajinného plánovania a pozemkových úprav (učebňa ZP-S1). Prednášajúca: Ing. Lenka Ševelová, Ph.D.