Aktuálne informácie

vložil: Miloslav Mucha

Nadácia Ekopolis vyhlasuje už 4.ročník súťaže "PRE VODU", ktorá sa aj v roku 2019 bude venovať riešeniu problémov s vodou. Od januára do 3. februára 2019 je možné nominovať konkrétnu situáciu, ktorá sa týka zadržiavania alebo využitia dažďovej vody, sucha, povodní, odnosu pôdy z polí alebo čistenia vody, a ktorú by bolo dobré riešiť.

vložil: Miloslav Mucha

Zapoj sa do fotosúťaže a ukáž, že životné prostredie ťa zaujíma. Fotosúťaž Európskej komisie - zobrazenie každodenných aktivít, ktoré znižujú vplyv na emisie, podporujú udržateľné poľnohospodárstvo, zelené nakupovanie a ekologické cestovanie. Máš možnosť vyhrať udržateľný mestský bicykel.

vložil: Miloslav Mucha

Katedra záhradnej a krajinnej architektúry otvorila dňa 5.12. 2018 výstavu ateliérových prác študentov katedry a pokrstila aj dva katalógy študentských prác. Na vianočnom punči sa stretli odborníci z praxe, absolventi, pedagógovia, študenti FZKI SPU v Nitre aj stredných škôl.

vložil: Miloslav Mucha

Katedra krajinného inžinierstva FZKI SPU v Nitre a spoločnosť ProRain, s. r. o. Vás pozývajú na odbornú prednášku, 18.12.2018 o 9:00 hod na Tulipánovej 7, Učebňa TD-17. Prednáša: Ing. Martin Halmo

vložil: Miloslav Mucha

Výstava ateliérových prác študentov Katedry záhradnej a krajinnej architektúry FZKI SPU v Nitre, 05.12.2018 od 15:30 v priestoroch FZKI na Tulipánovej 7 v Nitre. Výstava bude spojená s krstom Katalógu ateliérových prác