Aktuálne informácie

vložil: Miloslav Mucha

Dňa 2.3.2018 organizuje Katedra ovocinárstva, vinohradníctva a vinárstva odbornú exkurziu na potravinárske veľtrhy Salima / Vinex / EmbaxPrint / Festival chutí.

vložil: Miloslav Mucha

Výberová prednáška, 21.02.2018 o 15:30 h, miestnosť TD-01, Tulipánová 7, Fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre. Prednášajúci: Ing. Róbert Mahely

vložil: Miloslav Mucha

V dňoch 14.-15.2.2018 Spoločnosť pre záhradnú a krajinnú tvorbu organizovala v Nitre už siedmy ročník Záhradníckeho Fóra. FZKI sa podieľala nielen na jeho príprave, ale aj s aktívnou prezentáciou - prof. Ing. Viera Paganová, PhD. (KBZ) vystúpila s prednáškou o Adaptácii drevín na sucho.

vložil: Miloslav Mucha

Kancelária programu Zelená škola Vás pozýva na trojdňový kurz "Minimalizmus v živote a v škole", ktorý sa uskutoční 7. až 9. marca 2018 vo Vzdelávacom centre Zaježová. Príďte sa pozrieť na tému ODPAD z iného uhla pohľadu a zistiť, čo "zodpovedná spotreba a životný minimalizmus" vlastne sú.

vložil: Miloslav Mucha

České ekologické manažérske centrum organizuje konferenciu "Týden výzkumu a inovací pro praxi a životní prostředí " (TVIP 2018), na ktorej budú už tradične prezentované najdôležitejšie výsledky výskumu a zaujímavosti z oblasti riadenia priemyselných rizík (ODPADOVÉ FÓRUM 2018) a rizík spojených so správou miest, obcí a regiónov (APROCHEM 2018).