Aktuálne informácie

vložil: Miloslav Mucha

29.1.2019 - Základy automatických závlahových systémov, 30.1.2019 - Novinky a nové formy ovládania závlah, 31.1.2019 - Základy navrhovania automatických závlahových systémov

vložil: Miloslav Mucha

Študijný program je uznaný a akreditovaný Medzinárodnou federáciou krajinných architektov - IFLA Europe už od roku 2012. V roku 2018 bol program opätovne vyhodnotený a získal akreditáciu IFLA Europe na ďalších 5 rokov (2018-2023)

vložil: Miloslav Mucha

Nadácia Ekopolis vyhlasuje už 4.ročník súťaže "PRE VODU", ktorá sa aj v roku 2019 bude venovať riešeniu problémov s vodou. Od januára do 3. februára 2019 je možné nominovať konkrétnu situáciu, ktorá sa týka zadržiavania alebo využitia dažďovej vody, sucha, povodní, odnosu pôdy z polí alebo čistenia vody, a ktorú by bolo dobré riešiť.

vložil: Miloslav Mucha

Zapoj sa do fotosúťaže a ukáž, že životné prostredie ťa zaujíma. Fotosúťaž Európskej komisie - zobrazenie každodenných aktivít, ktoré znižujú vplyv na emisie, podporujú udržateľné poľnohospodárstvo, zelené nakupovanie a ekologické cestovanie. Máš možnosť vyhrať udržateľný mestský bicykel.

vložil: Miloslav Mucha

Katedra záhradnej a krajinnej architektúry otvorila dňa 5.12. 2018 výstavu ateliérových prác študentov katedry a pokrstila aj dva katalógy študentských prác. Na vianočnom punči sa stretli odborníci z praxe, absolventi, pedagógovia, študenti FZKI SPU v Nitre aj stredných škôl.