Zimná škola: Interdisciplinary approach to promote sociability in living environments

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre spoločne so svojimi partnerskými inštitúciami v Taliansku, Španielsku a Rumunsku ponúka možnosť študentom na všetkých stupňoch štúdia zúčastniť sa na zimnej škole s názvom „Interdisciplinary approach to promote sociability in living environments“.

Zimná škola sa uskutoční na Univerzite Enna Kore na Sicílii v termíne 16.-28.1.2023. Študenti budú mať počas 2 týždňov jedinečnú príležitosť študovať v medzinárodnom multikulturálnom prostredí a spoločne so študentami z Talianska, Španielska a Rumunska riešiť vybrané otázky urbanizmu, environmentu, sociológie a psychológie.

Pobytové a cestovné náklady budú mať študenti pokryté zo strany SPU v Nitre. Úspešní absolventi získajú 5 ECTS. Prihlasovanie a viac informácií: Ing. Zuzana Bohátová- Zuzana.Bohatova@uniag.sk .

Termín na prihlasovanie je do 2.12.2022.