Aktuálne informácie

napísal

Komentovaná prehliadka Záhrady FZKI v areáli Ústavu krajinnej architektúry FZKI SPU v Nitre na Tulipánovej 7. Prehliadka je súčasťou každoročného podujatia Víkendu otvorených parkov a záhrad, organizovaného Národným Trustom. Komentované prehliadky sa uskutočnia v piatok 2.6.2023 o 10:00 a 13:00.

napísal

Pred komisiou pre obhajoby dizertačných prác zo študijného programu Krajinné inžinierstvo na FZKI SPU v Nitre sa budú konať dňa 30.06.2023 obhajoby dizertačných prác - Ing. Richarda Hanzlíka, Ing. Adriána Vargu a Ing. Slavomíra Hološa.

napísal

Pred komisiou pre obhajoby dizertačných prác zo študijného programu Krajinné inžinierstvo na FZKI SPU v Nitre sa budú konať dňa 29.06.2023 obhajoby dizertačných prác - Ing. Dávida Dežerického a Ing. Petry Pipíškovej.

napísal

Pred komisiou pre obhajoby dizertačných prác zo študijného programu Záhradníctvo na FZKI SPU v Nitre sa budú konať dňa 27.06.2023 obhajoby dizertačných prác - Mgr. Veroniky Šimora a Ing. Lucii Galovičovej.

napísal

Pozývame Vás na PIKNIK FZKI, ktorý sa uskutoční 03.05.2023 na Fakulte záhradníctva a krajinného inžinierstva, Tulipánová 7, Nitra. Od 12:00 máme pre Vás pripravené posedenie s grilovaním a čapovaním piva do ekologického kompostovateľného plastu. Na chuť si prídu aj priaznivci vína, ktorý sa budú môcť zúčastniť degustácie vín v rámci akcie VÍNO SPU. Pripravený je aj kvíz so zaujímavými cenami, tombola, cestovateľské prednášky, ukážky letu s dronom a rôzne hry. Tešíme sa na Vás, Študentská rada FZKI.