Aktuálne informácie

napísal

Pozývame Vás na PIKNIK FZKI, ktorý sa uskutoční 03.05.2023 na Fakulte záhradníctva a krajinného inžinierstva, Tulipánová 7, Nitra. Od 12:00 máme pre Vás pripravené posedenie s grilovaním a čapovaním piva do ekologického kompostovateľného plastu. Na chuť si prídu aj priaznivci vína, ktorý sa budú môcť zúčastniť degustácie vín v rámci akcie VÍNO SPU. Pripravený je aj kvíz so zaujímavými cenami, tombola, cestovateľské prednášky, ukážky letu s dronom a rôzne hry. Tešíme sa na Vás, Študentská rada FZKI.

napísal

Ústav krajinného inžinierstva pozýva na Medzinárodné krajinárske kolokvium, ktoré sa bude konať 27. 03. 2023 (štvrtok) od 15:00 v ZM-01. Zahraniční hostia - Uzbekistan: Khumora Jalilova, Sirojiddin Jalilov, Ilkhomjon Zokirov, Dilmurod Ruziev, Irán: Seyedeh Masoumeh Hafezi Mazandarani, Kazachstan: Anvar Gapparov. -- Aktualizácia: Fotogaléria --

napísal

Vážení priatelia a milovníci vína, v mene dekana prof. Ing. Dušana Igaza, PhD., si Vás dovoľujeme srdečne pozvať na 14. ročník celoslovenskej verejnej prehliadky súťažných vín „VÍNO SPU 2023“, ktorá sa uskutoční dňa 03. mája 2023 v priestoroch Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre, Tulipánová 7.

napísal

Študentská vedecká konferencia FZKI 2023 sa koná pod záštitou dekana FZKI SPU v Nitre prof. Ing. Dušana Igaza, PhD., v rámci Univerzitného dňa ŠVK na SPU v Nitre. Termín konania: 20. apríl 2023 (štvrtok). Miesto konania: Pavilón záhradnej architektúry FZKI SPU v Nitre, Tulipánová 7, Nitra. -- Aktualizácia - Výsledky --

napísal

Pri príležitosti Dňa učiteľov dekan FZKI SPU v Nitre, prof. Ing. Dušan Igaz, PhD., ďakuje všetkým učiteľom fakulty za ich odvedenú prácu a praje všetko dobré, najmä pevné zdravie. V ankete Naj učiteľ FZKI študenti ocenili prístup a osobnosť učiteľa svojimi hlasmi. Výsledky.