Aktuálne informácie

napísal

V prvom týždni nového akademického roka sme pre našich zamestnancov a doktorandov zorganizovali Športový deň o putovný pohár Dekana. Súťažilo sa v šiestich náročných disciplínach, cieľom bolo utužiť kolektív, rozcvičiť sa a nabrať sily pred novým semestrom.

napísal

Naši kolegovia z Ústavu hydrológie SAV oslavovali svoje 70. výročie. Pri tejto príležitosti dostal náš Ústav krajinného inžinierstva ocenenie za dlhoročnú spoluprácu.

napísal

Milí prváci, pozývame Vás na príjemné popoludnie s názvom "Vítanie prvákov". Čakáme Vás vo štvrtok 05. októbra 2023 o 13:30 na Tulipánovej ulici 7. Cieľom podujatia je lepšie sa spoznať, zabaviť sa a užívať si študentský život na fakulte. Tešíme sa na Vás!

napísal

Na výstave Agrokomplex získala publikácia Technika pre vinohradníctvo a vinárstvo deväťčlenného autorského kolektívu pod vedením J. Jobbágyho z Ústavu poľnohospodárskej techniky, dopravy a bioenergetiky TF ocenenie za zhrnutie najnovších vedeckých poznatkov v uvedenej problematike. Súčasťou autorského kolektívu je aj náš kolega z Ústavu záhradníctva Ing. Eduard Pintér, PhD. Gratulujeme!