Aktuálne informácie

vložil: Miloslav Mucha

Naša partnerská Zahradnická fakulta Mendelovej univerzity v Brne oslavovala 100 rokov univerzity. FZKI dostala ocenenie a poďakovanie za spoluprácu. My sme kolegom odovzdali ďakovný list a ako dar grafiku významného slovenského autora Karola Felixa.

vložil: Miloslav Mucha

Výberová prednáška, 09.12.2019 o 11:00, Hospodárska ulica 7, FZKI SPU v Nitre, prednášková miestnosť ZP. Prednášajúci: Ing. Milan Chudý, štatutárny zástupca spoločnosti VÍNO CHUDÝ, s.r.o., ktorá má dlhoročné skúsenosti s pestovaním vínnej révy.

vložil: Miloslav Mucha

Katedra záhradnej a krajinnej architektúry FZKI SPU v Nitre pozýva na výstavu, ktorá sa uskutoční v rámci dborného seminára "Historické parky a záhrady" dňa 10. decembra od 9.00 do 13.00 v Hlohovci.

vložil: Miloslav Mucha

Výberová prednáška, 5. decembra 2019 o 9.00 h, Katedra zeleninárstva, FZKI, BZ 01. Prednáška sa uskutoční v rámci výučby predmetu: Post-harvest Technology of Horticultural Crops / Pozberová technológia záhradníckych plodín. Prednášajúci: Assoc. Prof. Dr. Jana Jaklová Dytrtová, Ph.D.

vložil: Miloslav Mucha

Poďakovanie mesta Banská Bystrica pre Ing. Denisu Halajovú, PhD. z Katedry záhradnej a krajinnej architektúry za spoluprácu na projekte 1. etapy obnovy Pamätníka obetiam fašizmu v Kremničke od Dušana Jurkoviča, ktorý bol zrealizovaný tento rok.