Aktuálne informácie

napísal

Prezidentka SR Zuzana Čaputová 14. júla vymenovala päťdesiatštyri nových profesorov, medzi nimi aj dvoch z FZKI - prof. Ing. Ľuboša Juríka, PhD., v odbore krajinárstvo, z Katedry krajinného inžinierstva a prof. Ing. Viliama Báreka, CSc., v odbore záhradníctvo, z Katedry krajinného inžinierstva. Foto: www.prezident.sk

napísal

na študijné programy FZKI: ŠP Záhradníctvo, ŠP Krajinné inžinierstvo a ŠP Pozemkové úpravy a informačné systémy v poľnohospodárstve. Termín podania prihlášky do 7.8.2020.

napísal

Do Interaktívnej experimentálnej záhrady (IEZ) na Fakulte záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre možno nazrieť už aj virtuálne. V záhrade je umiestnený aj pozorovací včelí úľ. Zdroj: cetv.sk

napísal

Štátne skúšky inžinierskeho štúdia v akademickom roku 2019/2020 sa na FZKI SPU v Nitre konali pre všetky študijné programy online, v dňoch 23. – 24. júna 2020. Ďakujeme všetkým študentom, školiteľom za podporu študentov, štátnicovým komisiám a takisto aj ostatným pracovníkom, ktorí sa spolupodieľali na prípravách, vďaka ktorým sa štátnice podarilo uskutočniť aj v takejto interaktívnej forme.

napísal

Drevený objekt Rampolynå v Partizánskom, na tvorbe ktorého v rámci medzinárodného workshopu 1:1, v lete 2019, spolupracovali aj naši študenti, Klaudia Dočekalová, študentka 3. ročníka bakalárskeho stupňa štúdia na študijnom programe Krajinná a záhradná architektúra a doktorand Ing. Miroslav Čibik pôsobiaci na Katedre záhradnej a krajinnej architektúry, zaznamenal významný úspech - získalo prestížne medzinárodné ocenenie BigSEE Architecture Award 2020.