Aktuálne informácie

napísal

Výberová prednáška, 09.12.2019 o 11:00, Hospodárska ulica 7, FZKI SPU v Nitre, prednášková miestnosť ZP. Prednášajúci: Ing. Milan Chudý, štatutárny zástupca spoločnosti VÍNO CHUDÝ, s.r.o., ktorá má dlhoročné skúsenosti s pestovaním vínnej révy.

napísal

Katedra záhradnej a krajinnej architektúry FZKI SPU v Nitre pozýva na výstavu, ktorá sa uskutoční v rámci dborného seminára "Historické parky a záhrady" dňa 10. decembra od 9.00 do 13.00 v Hlohovci.

napísal

Výberová prednáška, 5. decembra 2019 o 9.00 h, Katedra zeleninárstva, FZKI, BZ 01. Prednáška sa uskutoční v rámci výučby predmetu: Post-harvest Technology of Horticultural Crops / Pozberová technológia záhradníckych plodín. Prednášajúci: Assoc. Prof. Dr. Jana Jaklová Dytrtová, Ph.D.

napísal

Poďakovanie mesta Banská Bystrica pre Ing. Denisu Halajovú, PhD. z Katedry záhradnej a krajinnej architektúry za spoluprácu na projekte 1. etapy obnovy Pamätníka obetiam fašizmu v Kremničke od Dušana Jurkoviča, ktorý bol zrealizovaný tento rok.

napísal

Výberová prednáška, 03.12.2019 od 13.00,. Hospodárska ulica 7, 949 76 Nitra, číslo miestnosti ZM. MATLAB je nástroj pre vedecké a technické výpočty. Prednášajúci: Ing. Martin Foltin, PhD., Ing. Michal Blaho, PhD., HUMUSOFT s.r.o. Organizuje Ing. Beáta Novotná, PhD., Ing.-Paed.IGIP, Katedra krajinného inžinierstva FZKI SPU v Nitre.