Úlohy a činnosti Národnej siete rozvoja vidieka SR
Prednášajúci: Ing. Vladimír Vnuk. Výberová prednáška sa uskutoční v rámci projektovej aktivity 1.1 Inovácia a tvorba nových študijných programov s dôrazom na potreby trhu práce na FZKI SPU v Nitre projektu Podpora zvyšovania kvality vzdelávania na FZKI (eduFZKI)
napísal Miloslav Mucha
UMENIE TVORIŤ versus svetlo v tme poznania
Prednášajúci: prof. Ing. arch. Šarafín Michal, DrSc. Výberová prednáška sa uskutoční v rámci projektovej aktivity 1.1 Inovácia a tvorba nových študijných programov s dôrazom na potreby trhu práce na FZKI SPU v Nitre projektu Podpora zvyšovania kvality vzdelávania na FZKI (eduFZKI)
napísal Miloslav Mucha
Závlaha odpadovými vodami a stanovenie kvality závlahovej vody
Výberová prednáška Ing. Róberta Lenárta, PhD., ktorá sa uskutoční v rámci projektovej aktivity 1.1 Inovácia a tvorba nových študijných programov s dôrazom na potreby trhu práce na FZKI SPU v Nitre projektu Podpora zvyšovania kvality vzdelávania na FZKI (eduFZKI)
napísal Miloslav Mucha
ŠVK 2015
Pozvánka na Vedeckú konferenciu študentov FZKI 2015 s medzinárodnou účasťou, ktorá sa koná v rámci Univerzitného dňa študentskej vedeckej činnosti, pod záštitou dekanky FZKI SPU v Nitre doc. Ing. Klaudie Halászovej, PhD., 22. apríla 2015.
Výberová prednáška Ing. Mareka Fraštiu, PhD., ktorá sa uskutoční v rámci projektovej aktivity 1.1 Inovácia a tvorba nových študijných programov s dôrazom na potreby trhu práce na FZKI SPU v Nitre projektu Podpora zvyšovania kvality vzdelávania na FZKI (eduFZKI)