Aktuálne informácie

napísal

Členovia uznávaného architektonického ateliéru Compass z Bratislavy oslovili vedenie SPU v Nitre a požiadali o možnosť absolvovať prehliadku objektov Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre architektov V. Dedečka a R. Miňovského. 7. februára 2023 ich sprevádzali členovia Ústavu krajinnej architektúry doc. Ing. arch. Roberta Štěpánková, PhD., Ing. Miroslav Čibik, PhD. a Ing. Timea Žolobaničová, ktorí pripravili aj prezentáciu historického vývoja, urbanisticko-architektonických súvislostí a výstavby komplexu v priestore Auly Maxima.

napísal

Odborný seminár - Obnova historickej krajinnej štruktúry teoreticky a prakticky, 09. 02. 2023 (štvrtok), Botanická záhrada SPU, časť Ateliéry interiérovej zelene - učebňa. Lektor: Ing. Ľudovít Vašš.

napísal

Kedy? 3. február 2023 - v piatok - v čase od 10:00 Kde? prezenčne na Fakulte záhradníctva a krajinného inžinierstva, na Tulipánovej ulici č. 7 v Nitre Čo? Pripravujeme bohatý program Máte otázky? Budeme on-line odpovedať na Vaše otázky. Chcete súťažiť? Zapojte sa do súťaže o pekné ceny...

napísal

22. ročník celoslovenskej súťaže v reze viniča hroznorodého o Zlaté nožnice sa bude konať dňa 9. februára 2023 vo vinohradoch vinárstva Dubovský & Grančič v Svätom Jure. Organizuje BS vinárske potreby s.r.o. spolu s firmou SNA Europe [Slovakia], s.r.o. (BAHCO) v spolupráci s vinárstvom Dubovský & Grančič a SPU v Nitre, Fakultou záhradníctva a krajinného inžinierstva, Ústavom Záhradníctva

napísal

Ústav krajinnej architektúry v spolupráci s Kreatívnym centrom SPU v Nitre organizuje v roku 2023 sériu online prednášok a diskusií Výberov:KA s tematickým zameraním na "Budovanie komunít a zelenej infraštruktúry". Pozývame Vás v poradí na druhú online prednášku tohto cyklu, piatok 20.1.2023 od 17:00-18:30, Katarína Slobodníková nám predstaví občiansku iniciatívu Strom darom, ktorá vznikla so zámerom chrániť zeleň verejných priestorov mesta Nové Zámky.