Aktuálne informácie

napísal

Vo veku 92 rokov zomrel 2. júla 2024 profesor Ivan Hričovský, ktorý bol spoluzakladateľom Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva (FZKI) Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre.

napísal

Pred komisiou pre obhajoby dizertačných prác zo študijného programu Krajinné inžinierstvo na FZKI SPU v Nitre sa budú konať dňa 27.06.2024 obhajoby dizertačných prác - Ing. Martiny Slávikovej a Ing. Natálie Botkovej.

napísal

Pred komisiou pre obhajoby dizertačných prác zo študijného programu Krajinná a záhradná architektúra na FZKI SPU v Nitre sa bude konať dňa 25.06.2024 obhajoba dizertačnej práce - Ing. Denisa Becheru.

napísal

Pred komisiou pre obhajoby dizertačných prác zo študijného programu Záhradníctvo na FZKI SPU v Nitre sa budú konať dňa 24.06.2024 obhajoby dizertačných prác - Ing. Júlie Fabiánovej a Ing. Jozefa Saba.

napísal

Kvalitné slovenské vína zo štyroch vinohradníckych oblastí priniesol 15. ročník súťažnej výstavy vín Víno SPU 2024, ktorý sa konal 23. mája v priestoroch Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva (FZKI). Zastúpenie v súťaži malo až 44 vinárstiev vrátane tých najväčších slovenských.