Aktuálne informácie

napísal

SULANET - letná škole v talianskom meste Foggia

V dňoch 17. až 22. júla sa naši doktorandi (Ing. Jakub Kočica, PhD. a Ing. Miroslava Šinkovičová, PhD.) zúčastnili na SULANET letnej škole v talianskom meste Foggia.

napísal

Študentky FZKI absolvovali dvojtýždňovú Letnú školu v Číne

Študentky FZKI absolvovali dvojtýždňovú Letnú školu v Číne v termíne od 10. - 23. 07. 2017. Pobyt  bol zameraný na spoznávanie čínskej kultúry, tradícií a výučbu čínskeho jazyka.

napísal

Vyšehradská letná škola a festival

FZKI SPU v Nitre v spolupráci s partnermi pripravili spoločne projekt zameraný na „udržateľné vodné hospodárstvo a hydrologickú bezpečnosť v krajinách V4 + Ukrajina“. Projekt je podporený Vyšehradským fondom.

napísal

Letná škola v Kirgizsku

V dňoch 10.-15.07.2017 sa uskutočnila v Kirgizsku tretia letná škola (Campobasso, Nitra, Biškek) zameraná na degradáciu pôdy v rámci medzinárodnej spolupráce univerzít euro-ázijských krajín na ochranu pôd - International university cooperation on land protection in European-Asiatic countries (IUCLAND), ktorej sa zúčastnili študenti FEŠRR a doktorand FZKI

napísal

Veda mladých 2017

Fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre pravidelne pripravuje medzinárodnú vedeckú konferenciu pod názvom Veda mladých. Tento ročník konferencie, ktorá sa konala v hoteli Remata v obci Ráztočno bol už dvanástym v poradí. Na tento ročník zavítalo 30 účastníkov z pracovísk zo Slovenska, Čiech a Poľska.