Aktuálne informácie

napísal

Štátne skúšky inžinierskeho štúdia v akademickom roku 2019/2020 sa na FZKI SPU v Nitre konali pre všetky študijné programy online, v dňoch 23. – 24. júna 2020. Ďakujeme všetkým študentom, školiteľom za podporu študentov, štátnicovým komisiám a takisto aj ostatným pracovníkom, ktorí sa spolupodieľali na prípravách, vďaka ktorým sa štátnice podarilo uskutočniť aj v takejto interaktívnej forme.

napísal

Drevený objekt Rampolynå v Partizánskom, na tvorbe ktorého v rámci medzinárodného workshopu 1:1, v lete 2019, spolupracovali aj naši študenti, Klaudia Dočekalová, študentka 3. ročníka bakalárskeho stupňa štúdia na študijnom programe Krajinná a záhradná architektúra a doktorand Ing. Miroslav Čibik pôsobiaci na Katedre záhradnej a krajinnej architektúry, zaznamenal významný úspech - získalo prestížne medzinárodné ocenenie BigSEE Architecture Award 2020.

napísal

O spôsobe realizácie talentovej prijímacej skúšky bude zverejnený oznam a podrobne Vás budeme informovať po 30. 4. 2020 na základe doručených prihlášok! Obsah talentovej prijímacej skúšky sa nezmení.

napísal

Tento rok sa od 21. do 25. apríla malo v Bratislave uskutočniť 9. medzinárodné krajinné fórum na tému cezhraničnej krajiny (9th LE:NOTRE Landscape Forum 2020: Cross-Border Landscapes). Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa podujatie presunulo do virtuálneho priestoru a premenilo sa na jednodňové intenzívne online fórum.

napísal

Študenti bakalárskeho a inžinierskeho stupňa štúdia, v prípade, že plánujete ukončiť štúdium v LS 2019/2020, je potrebné, aby ste sa prihlásili na štátnu záverečnú skúšku prostredníctvom UIS do 23.04.2020 do 12:00hod.