Aktuálne informácie

napísal

Landart - Odpadové inštalácie - Dudince

Workshop v kúpeľnom areáli kúpeľného domu Smaragd v Dudinciach, od 26.5. do 28.5.2017. Víkend bude zameraný na tvorbu landartových inštalácií a inštalácií z odpadových materiálov, realizovaných študentmi 1. a 2. ročníka FZKI.

napísal

Sadovnícke štúdie Strediska environmentálnej výchovy SAŽP Dropie

Srdečne pozývame všetkých záujemcov na prezentáciu študentských návrhov vytvorených v rámci ateliérových predmetov. Miesto konania: FZKI, Tulipánová 7 miestnosť TD-17 utorok, 6. 6. 2017 o 14.00 hod.

napísal

Kurzy hydropedológie

V dňoch 24. - 26. mája sa uskutoční Kurz hydropedológie. Kurz sa bude konať v obci Čierny Balog. Kurz je zameraný na praktickú výučbu základných metód merania a určovania hydropedologických charakteristík.

napísal

Záverečná prezentáciu výstupov študentského workshopu Rekreačný areál Thermal Kesov

Pozývame Vás na záverečnú prezentáciu výstupov študentského workshopu Rekreačný areál Thermal Kesov, 19. 5. 2017 o 10:00 hod, termálne kúpalisko Thermal Polný Kesov

napísal

Realizácie súčasnej záhradnej architektúry na Morave

Katedra záhradnej a krajinnej architektúry FZKI SPU v Nitre v spolupráci s FZ MENDELU  Brno organizovala v termíne 10.-12.5. 2017 odbornú exkurziu Realizácie súčasnej záhradnej architektúry na Morave pre študentov II. stupňa študijného odboru Krajinná a záhradná architektúra a pedagógov KZKA. Exkurzia bola zorganizovaná v rámci siete CIII-CZ-0311-09-1617 grantového programu CEEPUS.