Aktuálne informácie

napísal

MASP in the Ornamenta Horticulture and in the Floristics / Léčivé, aromatické a kořeninové (LAKR) v okrasném zahradnictví a ve floristice

Výberová prednáška, 27. 09. 2017 o 13.30 h, miestnosť BZ-12, Katedra zeleninárstva, FZKI. Prednášajúci: doc. Ing. Jarmila Neugebauerová, Ph.D., Ústav zelinářství a květinářství (ZF), Mendelova univerzita v Brne.

napísal

Edible Flowers, Culinary Herbs / Jedlé kvety, kulinárske bylinky

Výberová prednáška, 25. 09. 2017 o 13.30 h, miestnosť BZ-01, Katedra zeleninárstva, FZKI. Prednášajúci: doc. Ing. Jarmila Neugebauerová, Ph.D., Ústav zelinářství a květinářství (ZF), Mendelova univerzita v Brne.

napísal

Stopy českých záhradných architektov na Slovensku

Slovenská polnohospodárska univerzita v Nitre, Fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva, Národní zemedelské muzeum, s. p. o. Praha a Lesnícke a drevárske múzeum vo Zvolene Vás pozývajú na vernisáž medzinárodnej výstavy STOPY ČESKÝCH ZÁHRADNÝCH ARCHITEKTOV NA SLOVENSKU, dňa 20. 9. 2017 o 11:00 hod vo vstupných priestoroch pod Aulou SPU v Nitre.

napísal

Voda a veda - fotografická súťaž

V rámci Týždňa vedy a techniky na Slovensku je vyhlásená fotografickú súťaž. V roku 2017 sa uskutoční už piaty ročník tejto súťaže. Téma tohtoročnej súťaže je „Voda a veda“.

napísal

Naši študenti na letnej škole v Gdansku

Štúdium na našej fakulte je plné možností. S našimi partnermi ponúkame široké možnosti na ďalšie vzdelávanie a rozvoj našich študentov. Študenti, ktorí sa neboja využiť ponúkané šance majú možnosť získať mnohé doplnkové informácie, zážitky a cestovať po svete.